Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 21 x 29,7 cm

Antyrama szklana 21 x 29,7 cm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana będzie stanowić idealną oprawę dla Twoich zdjęć, rysunków, pamiątek i dyplomów. Ma prosty, ale przy tym niezwykle elegancki design, który sprawia, że może być ona stosowana również jako element dekoracyjny. Produkt wykonano z solidnego i bardzo wytrzymałego szkła. Antyramę można powiesić w pionie lub w poziomie.

   Cechy i zalety

    Szklana antyrama znajdzie zastosowanie nie tylko w nowocześnie, ale również klasycznie urządzonym wnętrzu. Doskonale sprawdza się do oprawiania rodzinnych fotografii czy pamiątek z wakacji, rysunków oraz dyplomów. Wszelkie elementy umieszczane są pod warstwą wytrzymałego i odpornego szkła, więc możesz mieć pewność, że będą dobrze chronione przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami. Antyrama jest prosta w obsłudze – wystarczy zdjąć klipsy przytrzymujące szybę i włożyć za nią wybrane zdjęcie czy inny przedmiot. Zaletą szklanej antyramy jest także łatwość utrzymania jej w czystości. Produkt został wyposażony w metalowe haczyki, na których wiesza się antyramę – można to zrobić w pionie lub poziomie. Zobacz też pozostałe modele antyram dostępne w sklepach Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256225