Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 24 x 30 cm

Antyrama szklana 24 x 30 cm

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny. Możesz umieścić w niej rodzinne fotografie lub inne pamiątki i zawiesić na dowolnej ścianie, by nadać danemu wnętrzu niezwykle indywidualnego, przytulnego charakteru. Produkt został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na działanie czynników zewnętrznych szkła.

   Cechy i zalety

    Antyrama może służyć do oprawiania zdjęć, obrazków, plakatów czy dyplomów. To prosty, ale efektowny sposób, z którego chętnie korzystają osoby chcące wyeksponować wybrane przedmioty. Elementy umieszczone w antyramie będą prezentować się nie tylko estetycznie – za sprawą osobistych dekoracji całe pomieszczenie zyska niepotwarzalnego charakteru. Szkło zastosowane do produkcji antyramy jest bardzo wytrzymałe oraz odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Dzięki temu może ona stanowić także dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. Antyrama posiada metalowe haczyki, które umożliwią Ci zawieszenie jej w dowolnym miejscu w pionie lub poziomie. Zamów ten produkt online z dostawą do domu lub zobacz pozostałe antyramy dostępne w ofercie sklepów Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256232