Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 30 x 45 cm

Antyrama szklana 30 x 45 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana to doskonała propozycja dla osób, poszukujących odpowiedniej oprawy dla zdjęć, rysunków, pamiątek i dyplomów. Choć ma bardzo prosty design, jest niezwykle elegancka, więc świetnie sprawdza się również w roli elementu dekoracyjnego. Produkt został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia szkła.

   Cechy i zalety

    Szukasz idealnej oprawy dla swoich rodzinnych fotografii, cennych pamiątek lub dyplomów? Doskonałym rozwiązaniem będzie szklana antyrama, która znajduje zastosowanie nie tylko w nowocześnie, ale też klasycznie zaaranżowanych wnętrzach. Pięknie wyeksponuje ważne dla Ciebie przedmioty, jednocześnie dobrze zabezpieczając je przed kurzem, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. By umieścić zdjęcie w antyramie, wystarczy zdjąć klipsy, które przytrzymują szybę – produkt jest zatem bardzo łatwy w obsłudze. Ponadto, antyramę możesz powiesić niemal w każdym miejscu zarówno w poziomie, jak też w pionie. Zobacz także pozostałe modele antyram dostępne w asortymencie sklepów Castorama lub zamów ten produkt online z dostawą do domu!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256256