Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 40 x 50 cm

Antyrama szklana 40 x 50 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antyrama szklana jest nie tylko praktyczna, ale z powodzeniem może stać się też wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Wszystko za sprawą zdjęć, osobistych pamiątek, dyplomów czy rysunków, które antyrama doskonale wyeksponuje oraz zabezpieczy przed zniszczeniem. Produkt wykonano z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia szkła.

   Cechy i zalety

    Chcesz nadać swoim wnętrzom wyjątkowego, indywidualnego charakteru? Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci szklana antyrama. Produkt służy do oprawiania zdjęć, obrazków, plakatów czy dyplomów, które za sprawą eleganckiego designu zostaną odpowiednio i estetycznie wyeksponowane. Antyrama została wykonana z wytrzymałego szkła, które cechuje się odpornością na uszkodzenia, więc umieszczone w niej elementy będą także świetnie zabezpieczone przed kurzem, brudem czy zniszczeniem. Produkt jest łatwy w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć jego powierzchnię szmatką. Antyrama posiada metalowe haczyki, które pozwalają na zawieszenie jej w pionie lub poziomie. Zamów ten produkt online już teraz lub zobacz inne antyramy dostępne w ofercie sklepów Castorama!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256263