Zobacz więcej Antyramy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Antyramy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Antyrama szklana 50 x 70 cm

Antyrama szklana 50 x 70 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz odpowiedniej oprawy dla fotografii, pamiątek czy dyplomów, szklana antyrama z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Umieszczone w niej przedmioty zostaną doskonale wyeksponowane, a jednocześnie zabezpieczone przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Antyrama została wykonana z wytrzymałego szkła. Można ją powiesić w pionie lub poziomie.

   Cechy i zalety

    Choć oprawianie zdjęć w antyramy nie jest nowością, wciąż należy do najpopularniejszych sposobów ich eksponowania. Antyrama doskonale prezentuje się we wnętrzu urządzonym w każdym stylu – zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym – dzięki czemu z powodzeniem może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny. W antyramę możesz oprawić nie tylko fotografie, ale także rysunki, plakaty, pamiątki czy dyplomy. Ze względu na zastosowane w procesie produkcji szkło, antyrama będzie również chronić umieszczone w niej przedmioty przed kurzem czy uszkodzeniem. Antyrama została wyposażona w kilka wytrzymałych haczyków, więc możesz powiesić ją w pionie lub poziomie. Sprawdź dostępność tego produktu w wybranym sklepie Castorama lub zamów go online już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSzkło i płyta HDF
     Kod produktu5906725256270