icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Aromatyzer do biokominka

Aromatyzer do biokominka

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aromatyzer do biokominka to element, dzięki któremu stworzysz w swoim domu wyjątkową atmosferę. Produkt umieścisz bowiem obok palnika biokominka i napełnisz go olejkiem zapachowym. Pod wpływem ciepła przyjemny zapach będzie roztaczał się po całym pomieszczeniu. Aromatyzer wykonano z solidnych materiałów, będzie Ci zatem służył w dobrym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Aromatyzer do biokominka to praktyczny produkt, dzięki któremu użytkowanie sprzętu zamontowanego w Twoim domu będzie jeszcze przyjemniejsze. Aromatyzer umieścisz obok palnika i napełnisz go olejkiem zapachowym. Na skutek działania wysokiej temperatury miły zapach będzie rozchodził się po całym pomieszczeniu, dzięki czemu zapanuje w nim jeszcze przyjemniejsza atmosfera, sprzyjająca odpoczynkowi. Produkt został wykonany przy użyciu solidnych materiałów – stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Dzięki ich wykorzystaniu aromatyzer będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas podczas kolejnych sezonów z użyciem biokominka. W asortymencie Castoramy znajdziesz też inne akcesoria przydatne w użytkowaniu tego dekoracyjnego urządzenia grzewczego.

    • Wzmacnia koncentrację, orzeźwia powietrze w pomieszczeniu, jest naturalną alternatywą dla chemicznych odświeżaczy powietrza, posiada również działanie lecznicze

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu5905279687202