Zobacz więcej Pigmenty i barwniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Pigmenty i barwniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Barwnik Primacol Kolorant bordowy 40 ml

Barwnik Primacol Kolorant bordowy 40 ml

21,48
/ szt.
53,70
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Barwnik Primacol Kolorant bordowy to szybki sposób na uzyskanie idealnego odcienia farby, bejcy, pasty strukturalnej lub werniksu. Możesz stosować go samodzielnie lub w połączeniu z innym preparatem z tej samej serii. Dzięki niemu zyskasz atrakcyjną barwę, która będzie doskonale komponować się z aranżacją całego wnętrza.

   Cechy i zalety

    Chcesz, aby wykorzystane w Twojej aranżacji kolory były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju? Nie ograniczaj się do barw dostępnych w sklepie – twórz własne! Pomoże Ci w tym barwnik Primacol Kolorant bordowy 40 ml. Dzięki niemu z łatwością zabarwisz farbę, bejcę, werniks czy pastę strukturalną na głęboki, ciemnoczerwony kolor. Barwniki możesz bez problemu ze sobą mieszać, aby otrzymać odcień idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Z powodzeniem użyjesz preparatu zarówno do białych, jak i kolorowych wodorozcieńczalnych farb. Barwnik Primacol Kolorant bordowy jest ponadto niezwykle łatwy w użyciu – pozwoli Ci na uzyskanie estetycznego efektu nawet mimo braku doświadczenia. Jego delikatny zapach nie drażni nozdrzy podczas wykonywania prac.

    • Rozcieńczalnik: woda

    Specyfikacja techniczna

    KolorBordowy
    Kod produktu5906725258359