icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pigmenty i barwniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Pigmenty i barwniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Barwnik Primacol Kolorant granatowy 40 ml

Barwnik Primacol Kolorant granatowy 40 ml

19,98
/ szt.
49,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Barwnik Primacol Kolorant granatowy to prosty i szybki sposób na nadanie emulsji dokładnie takiego koloru, na jakim Ci zależy. Posłuży Ci zarówno do barwienia białych farb, jak i stopniowania odcienia gotowych preparatów. Z powodzeniem posłuży Ci do nadawania koloru pastom strukturalnym, bejcom, werniksom i wodorozcieńczalnym farbom.

   Cechy i zalety

    Farba o odcieniu granatu idealnie pasującym do Twojej wizji nie zawsze jest dostępna w ofercie sprzedażowej. Postaw na barwnik Primacol Kolorant granatowy 40 ml. Z jego pomocą w kilka chwil nadasz farbie atrakcyjny odcień. Preparat nadaje się także do bejc, werniksów, mas tynkarskich oraz past strukturalnych. Będzie przydatny podczas różnych prac remontowych. Możesz używać go do białych preparatów wykończeniowych, ale z powodzeniem posłuży Ci także do cieniowania gotowych emulsji. Barwnik Primacol Kolorant granatowy charakteryzuje się dużą wydajnością. Jest łatwy w zastosowaniu nawet dla niedoświadczonego użytkownika. Ponadto jego zapach nie przeszkadza podczas pracy. Pamiętaj o przeprowadzeniu próby koloru na mniejszej porcji farby, aby uzyskać oczekiwany efekt.

    • Rozcieńczalnik: woda

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorGranatowy
    Kod produktu5906725258366