Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria Moovo dla XW, LN, XA

Bateria Moovo dla XW, LN, XA

338
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bateria Moovo jest stosowana w pilotach do automatycznego otwierania bram wjazdowych. Zapewnia im ilość energii potrzebną do ich zasilenia. Charakteryzuje się dużą wydajnością, dlatego posłuży Ci na długi czas eksploatacji nadajnika. Jest ona łatwa do zamocowania, a czynność tę można wykonać ręcznie, bez użycia narzędzi.

   Cechy i zalety

    Bateria Moovo jest produktem mającym zastosowanie w systemie automatyki bram wjazdowych. Stanowi ona źródło zasilania nadajnika z tej serii, dzięki któremu może sprawnie działać. Bateria charakteryzuje się długą żywotnością, co sprawia, że długo zapewnia niezbędną do jego działania ilość energii. Jest ona prosta do zamocowania w pilocie, ponieważ do wykonania tej czynności nie potrzebujesz stosować żadnych narzędzi. Ponadto, o poziomie naładowania produktu informuje lampka umieszczona w nadajniku. Pozwoli Ci ona w odpowiednim momencie zareagować i wymienić zużytą baterię. Baterię wykonano z materiałów, które sprawiają, że przez długi czas użytkowania zachowuje ona trwałość. Pozostałe produkty z serii Moovo są dostępne w ramach naszego asortymentu.

    • 12 V akumulator pozwala podczas braku prądu na wykonanie do 10 dodatkowych otwarć lub zamknięć bramy

    Specyfikacja techniczna

    KompatybilnośćWspółpracuje z centralami sterującymi Moovo i pozwala na trwałą pracę systemu podczas przerw w dostawie energii elektrycznej
    KolorZielony
    Kod produktu8032595792871