Zobacz więcej Baterie zlewozmywakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Baterie kuchenne

Strzałka w prawo

Baterie zlewozmywakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria zlewozmywakowa Cooke&Lewis Katiki wylewka U beżowa
Strzałka w prawo

Bateria zlewozmywakowa Cooke&Lewis Katiki wylewka U beżowa

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana bateria zlewozmywakowa Cooke&Lewis Katiki to doskonały wybór do modnej kuchni. Prosta konstrukcja i funkcjonalna budowa w połączeniu z efektownym i niespotykanym wykończeniem w kolorze beżowym daje produkt na miarę nowoczesnego wnętrza. Bateria wykonana jest z mosiądzu i stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wytrzymała i niezawodna. Konstrukcja zbudowana jest z U-kształtnej wylewki oraz pojedynczego uchwytu do regulacji strumienia wody.

   Cechy i zalety

    Ta nowoczesna i elegancka bateria zlewozmywakowa przyciąga spojrzenia nieszablonowo wykończoną powierzchnią w kolorze beżowym. Idealnie pasuje do oryginalnie urządzonych wnętrz. Sprawdzi się w każdej kuchni, bo oprócz doskonałego wyglądu, wyróżnia się również funkcjonalnością, praktycznością i wygodą użytkowania. Bateria zlewozmywakowa Cooke&Lewis Katiki to produkt na miarę nowoczesnej kuchni. Łączy w sobie prostą, ale stylową i komfortową w obsłudze konstrukcję złożoną z U-kształtnej wylewki stałej oraz pojedynczej dźwigni do regulacji strumienia i temperatury wody. Bateria przeznaczona jest do montażu w pozycji stojącej na zlewie, a w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do jej zamocowania. Bateria wyposażona jest w filtry do wstępnego oczyszczania wody oraz perlator do napowietrzania strumienia. Dzięki temu pomaga ograniczać zużycie wody, a jednocześnie daje wygodę podczas codziennych czynności kuchennych.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaBeżowy
     MarkaCooke & Lewis
     MateriałMosiądz i stal nierdzewna
     PerlatorWbudowany perlator
     Średnica głowicy35mm
     Typ bateriiZ boczną dźwignią
     Typ produktuBateria
     Typ wylewkiPodstawa
     Kod produktu3663602931492