Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Benzyna ekstrakcyjna Dragon 0,5 l

Benzyna ekstrakcyjna Dragon 0,5 l

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Benzyna ekstrakcyjna to środek przydatny podczas prac wykończeniowych i remontowych oraz w warsztatach i zakładach przemysłowych. Za jej pomocą możesz rozcieńczyć wyroby bazujące na oleju czy wosku, dlatego wykorzystasz ją do malowania i lakierowania rozmaitych powierzchni. Jej użycie pozwoli Ci też pozbyć się pozostałości po farbie na pędzlu i innych elementach.

   Cechy i zalety

    Rodzajem preparatu odpowiedniego do rozpuszczania tłuszczów i wyrobów na bazie olejów czy wosków jest benzyna ekstrakcyjna. Stanowi zatem preparat, który przydaje się w warsztatach samochodowych, zakładach przemysłowych, a także w większości garażów i gospodarstw domowych. Za pomocą benzyny ekstrakcyjnej przygotujesz odpowiednio farby olejne, lakiery czy woski – nadasz im odpowiedniej gęstości, aby wydajnie i dokładnie pokrywały wybrane powierzchnie. Ten preparat przyda się również do odtłuszczania, dzięki któremu można zastosować dalszą obróbkę czy daną metodę wykończenia. Dzięki benzynie wymyjesz z wyrobów olejnych i ftalowych rozmaite narzędzia, części i obiekty, jak i również pędzle po malowaniu, które w ten sposób wykorzystasz ponownie.

    • Nie zawiera benzenu
    • Do oczyszczania powierzchni przed malowaniem
    • Rozcieńcza oleje, smary, woski

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649000415