icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Benzyna ekstrakcyjna Dragon 5 l

Benzyna ekstrakcyjna Dragon 5 l

108
/ szt.
21,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Benzyna ekstrakcyjna to środek, który przydaje się zarówno w warsztacie, jak i podczas większości prac budowlano-remontowych. Wykorzystasz ją między innymi do renowacji mebli, pozbywania się starych powłok lakierniczych i czyszczenia urządzeń, elementów czy narzędzi po malowaniu. Duże opakowanie wystarczy Ci na długi czas korzystania.

   Cechy i zalety

    Środek, który szczególnie przydaje się podczas wszelakich prac związanych z remontami czy renowacją, to benzyna ekstrakcyjna. Za jej pomocą rozpuścisz wszelkie tłuszcze, oleje i woski, dlatego możesz stosować ją w rozmaitych warsztatach – samochodowych, mechanicznych czy stolarskich. Taki preparat przyda Ci się do usunięcia starych powłok lakierniczych i oczyszczenia powierzchni przed jej dalszą obróbką – malowaniem czy szlifowaniem. Szerokie zastosowanie sprawia, że benzyna ekstrakcyjna jest środkiem, który powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym. Za jej pomocą dokładnie oczyścisz pędzle czy inne narzędzia lub urządzenia po malowaniu oraz odtłuścisz dane powierzchnie, sprawiając że będą gotowe do pokrycia farbą lub lakierem.

    • Nie zawiera benzenu
    • Do oczyszczania powierzchni przed malowaniem
    • Rozcieńcza oleje, smary, woski

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649004123