LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Benzyna ekstrakcyjna w aerozolu Dragon 500 ml

Benzyna ekstrakcyjna w aerozolu Dragon 500 ml

20,98
/ szt.
41,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Benzyna ekstrakcyjna to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz ją wykorzystać m.in. do czyszczenia przedmiotów malarskich, z których z łatwością usuniesz farbę, również po jej zaschnięciu. Benzyna z niniejszej oferty jest dostępna w wygodnej formie aerozolu, co umożliwia bezpieczne i wydajne korzystanie z produktu.

   Cechy i zalety

    Jak skutecznie i bez wysiłku usunąć plamy z zaschniętej farby na podłodze, framugach i innych powierzchniach przed i po remoncie? Najskuteczniejszym sposobem jest wyczyszczenie ich za pomocą benzyny ekstrakcyjnej. Prezentowany w ofercie produkt jest dostępny w aerozolu, dzięki czemu jest bezpieczny i łatwy w aplikacji. Jego wyróżnikiem jest szerokie zastosowanie: doskonale nadaje się do czyszczenia narzędzi, usuwania zabrudzeń z karoserii oraz odtłuszczania mocno zanieczyszczonych powierzchni. Benzyna ekstrakcyjna sprawdza się wszędzie tam, gdzie inne środki czyszczące nie dają rady. Jej zaletą jest wysoka skuteczność, niezależnie od pozycji, w jakiej jest aplikowana. Zaletą produktu jest również wydajność, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystasz go do szeregu aplikacji.

    • Wydajny, łatwy w użyciu, skuteczny w każdej pozycji

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649052018