Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Benzyna lakowa modyfikowana 0,5 l

Benzyna lakowa modyfikowana 0,5 l

16,98
/ szt.
33,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Benzyna lakowa modyfikowana to uniwersalny środek do rozcieńczania i oczyszczania zabrudzonych części i powierzchni. Wykorzystasz ją między innymi do farb i lakierów – olejnych, ftalowych i bitumicznych. Jej szerokie zastosowanie sprawia, że przydaje się w warsztacie mechanicznym, samochodowym, a także podczas remontów i wykańczania.

   Cechy i zalety

    Jednym z uniwersalnych produktów do rozcieńczania farb i lakierów oraz czyszczenia zabrudzonych powierzchni jest ta oto benzyna lakowa modyfikowana. Za jej pomocą pozbędziesz się tłustych plam i osadów z rozmaitych materiałów, dlatego znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i profesjonalnych zakładach. Możesz wykorzystać ją do odtłuszczania powierzchni, dzięki czemu stają się one gotowe do malowania czy lakierowania. Działanie benzyny lakowej modyfikowanej obejmuje zarówno wyroby olejne i ftalowe, jak i bitumiczne, a nawet pokosty, dlatego warto mieć ją w swoim warsztacie. Jej użycie pomoże Ci pozbyć się oleistych zabrudzeń z powierzchni i elementów – na przykład samochodowych oraz oczyścić farby lub lakiery z pędzli i innych urządzeń.

    • O niskiej zawartości siarki
    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
    • Przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed lakierowaniem

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649000439