Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bio deszczówka Bioexpert 30 g

Bio deszczówka Bioexpert 30 g

6,98
/ szt.
232,67
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bio deszczówka Bioexpert to bogaty w składniki mineralne preparat do regularnego stosowania. Jest przeznaczony do zbiorników z deszczówką lub innych zamkniętych pojemników z wodą. Produkt jest bezpieczny dla środowiska i zdrowia. Nie zawiera chloru. Jest bardzo wydajny i skuteczny. Preparat Bioexpert jest dostępny również w większej wersji.

   Cechy i zalety

    Masz w ogrodzie zbiorniki z wodą deszczową i chcesz, by była ona świeża i pozbawiona zanieczyszczeń? Bio deszczówka Bioexpert 30 g to specjalnie opracowany produkt, który sprawia, że woda w zamkniętych zbiornikach jest czysta i świeża. Preparat klaruje wodę, ogranicza zakwit glonów i sprawia, że nie powstaje nieprzyjemny zapach. Ponadto dociąża ewentualne zanieczyszczenia, które lądują na dnie zbiornika. Bio deszczówka Bioexpert zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i owadów. Oczyszczona preparatem woda może być spożywana przez zwierzęta lub używana do podlewania roślin. Bio deszczówkę warto stosować regularnie. Ten wariant to jednorazowa dawka, ale w naszej ofercie znajdziesz również większe opakowanie, które wystarczy Ci na wiele porcji.

    • Klaruje wodę
    • Redukuje osady i ogranicza zakwit wody
    • Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
    • Nie zawiera chloru
    • Bezpieczny dla środowiska
    • Ogranicza namnażanie komarów
    • Oczyszcza z zanieczyszczeń występująych w powietrzu

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiesaszetka
    Kod produktu5902837822839