Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bio deszczówka Bioexpert 600 g

Bio deszczówka Bioexpert 600 g

34,98
/ szt.
58,30
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bio deszczówka Bioexpert to innowacyjny preparat do stosowania w zbiornikach na wodę. Jest bogaty w składniki mineralne, które klarują wodę. Formuła produktu jest bezpieczna dla środowiska i nie zawiera chloru. Dzięki temu woda deszczowa może być podawana zwierzętom do picia lub być użytkowana w trakcie podlewania roślin. Proszek Bioexpert jest również dostępny w formie jednorazowej saszetki.

   Cechy i zalety

    Bio deszczówka Bioexpert został wykonany na bazie cennych składników mineralnych. Dzięki nim woda gromadzona w zbiorniku jest klarowna, pozbawiona przykrego zapachu i mikroorganizmów. Preparat zapobiega zakwitaniu wody i rozwojowi owadów lub glonów. Specjalna formuła proszku sprawia, że większe mechaniczne zanieczyszczenia opadają na dno pojemnika. Bio deszczówka Bioexpert jest w pełni bezpieczna dla środowiska. Gromadzoną w specjalnych zbiornikach deszczówkę możesz wykorzystać do pojenia zwierząt lub podlewania roślin. Preparat jest wydajny i nadaje się do regularnego stosowania. Jest gotowy do użycia i łatwy w aplikacji. Porcja uzależniona jest od wielkości zbiornika wodnego. W sklepie Castorama znajdziesz również pojedyncze saszetki produktu Bioexpert.

    • Klaruje wodę
    • Redukuje osady i ogranicza zakwit wody
    • Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
    • Nie zawiera chloru
    • Bezpieczny dla środowiska
    • Ogranicza namnażanie komarów
    • Oczyszcza z zanieczyszczeń występująych w powietrzu

    Specyfikacja techniczna

    W zestawieopakowanie
    Kod produktu5902837822860