Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Biokominek Finezja
Strzałka w prawo

Biokominek Finezja

368
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz ciekawego produktu do wyposażania wnętrz, przyda Ci się biokominek Finezja. Urządzenie wykonane zostało w prostym kształcie i bardzo estetycznej stylistyce. Dzięki niemu wnętrze Twojego mieszkania albo biura stanie się jeszcze przytulniejsze. Jasnopomarańczowy ogień będzie wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Lubisz ozdabiać pomieszczenie świeczkami lub patrzeć na płomienie kominka? Wolnostojący biokominek Finezja powinien Ci się spodobać. Możesz ustawić go w dowolnym miejscu. Będzie dobrze wyglądał na stole lub półce. Produkt został wyposażony w jednopunktowy palnik. Tworzy bezpieczne i całkowicie nieszkodliwe płomienie. Zasilany jest ekologicznym paliwem na bazie alkoholu. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu ani spalin jak świeczki. Jedynym produktem spalania jest para wodna i dwutlenek węgla. Biokominek Finezja wykonany został ze stali. Pomalowany jest proszkowo na kolor czarny. Jeśli potrzebujesz innego kominka, sprawdź asortyment Castoramy. Czekają na Ciebie różne warianty i kształty tych produktów. Znajdziesz tu także zapachowe paliwa.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (mm)200mm
     Szerokość (mm)200mm
     Wysokość (mm)328mm
     W zestawieZagaszarka
     Waga produktu4kg
     KolorCzarny
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Waga (g)4000g
     Kod produktu5903950084449