Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha do zamka ocynkowana czarna

Blacha do zamka ocynkowana czarna

22,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha znajdzie swoje zastosowanie podczas wymiany zamka w furtce lub bramce na terenie Twojego gospodarstwa domowego. Element przede wszystkim pozwoli Ci na prawidłowe otwieranie oraz zamykanie furtki. Blacha została wykonana ze stali, która charakteryzuje się doskonałą trwałością, dlatego też zachowa kształt nadany przez producenta przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Blacha przyda się podczas naprawy bądź też wymiany zamka. Produkt przede wszystkim zastosujesz z powodzeniem w furtce lub bramce na terenie Twojej posesji. Przy pomocy blachy, furtka będzie się doskonale zamykać oraz otwierać. Produkt został wykonany ze stali, która charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością, dlatego też zachowa należyty stan, pomimo upływu wielu lat. Dodatkowo powłoka blachy została ocynkowana, w związku z czym element jest zabezpieczony przed działaniem korozji. Czarny kolor produktu będzie odpowiednio prezentował się z bramką w tym samym odcieniu. Montaż blachy wykonasz, używając wkrętów oraz podstawowych narzędzi ze swojego warsztatu. W prezentowanej ofercie są także dostępne blachy w innych kolorach, które dopasujesz według własnych preferencji.

    • Odporna na korozję
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłytka zaczepu
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Grupa kolorystycznaCzarny
    KolorCzarny
    Wykończenie powierzchniPolerowane
    Kod produktu5906711278606