Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha do zamka ocynkowana

Blacha do zamka ocynkowana

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha jest produktem, który zastosujesz podczas wymiany bądź też naprawy zamka. Produkt zamontujesz w szczególności do furtki, dzięki czemu znacząco usprawnisz jej otwieranie oraz zamykanie. Ponadto atutem produktu jest wykonanie ze stali, która przede wszystkim cechuje się należytą wytrzymałością, w związku z czym blacha zachowa oryginalny kształt przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Produktem niezwykle przydatnym przy wymienianiu bądź też naprawie furtki jest blacha. Blachę zamocujesz do zamka, w związku z czym zapewnisz furtce prawidłowe otwieranie, zamykanie oraz estetyczny wygląd. Niewątpliwie istotną zaletą produktu jest wykonanie ze stali, która przede wszystkim charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością. Dzięki temu produkt zachowa kształt nadany przez producenta pomimo upływu lat. Ponadto blacha została ocynkowana, w związku z czym jest zabezpieczona przed szkodliwym działaniem korozji, dlatego też furtka będzie się należycie otwierać oraz zamykać przez wiele lat. Montaż blachy jest łatwy, wykonasz go z użyciem specjalnych wkrętów, które umieścisz bezpośrednio w wykonanych w produkcie otworach.

    • Odporna na korozję
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk biały
    Kod produktu5906711278583