Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha przedpiecowa NORDflam 50 x 60 cm ocynk

Blacha przedpiecowa NORDflam 50 x 60 cm ocynk

63,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczną blachę umieścisz na podłodze przed piecem, aby uniknąć wypalenia nieestetycznych dziur w podłodze. Produkt został wykonany ze stali, która została dodatkowo wzmocniona ocynkiem. Dzięki temu element jest niezwykle trwały i odporny na działanie wysokich temperatur, co znacznie przedłuży możliwy czas użytkowania produktu.

   Cechy i zalety

    Praktyczna blacha przedpiecowa idealnie nadaje się do położenia pod piec w Twoim domu. Produkt jest niezbędny w każdym domu ogrzewanym kominkiem lub piecem – z pewnością zapobiegnie wypaleniu dziur w podłodze przed piecem. Element został wykonany z wytrzymałej mechanicznie blachy, która cechuje się niezwykłą odpornością na ścieranie i na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu może posłużyć Ci przez długi czas. Powierzchnia produktu została dodatkowo pokryta cynkową powłoką, która wyróżnia się wysoką trwałością i nie jest podatna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz również blachy przedpiecowe w innych wymiarach, co umożliwi Ci idealne dopasowanie produktu do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     Kod produktu5904341515993