Zobacz więcej Blachy perforowane i ryflowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha ryflowana 100 x 100 x 2 A1Z4R AL

Blacha ryflowana 100 x 100 x 2 A1Z4R AL

348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha ryflowana znajdzie swoje zastosowanie podczas urządzania Twojego mieszkania jako ozdobny element ścian. Produkt posiada wysokie właściwości antykorozyjne, dzięki czemu możesz go również wykorzystać do stworzenia dekoracyjnej obudowy wanny. Materiał stosowany jest również do wykładania podłóg w autach ciężarowych.

   Cechy i zalety

    Blachę ryflowaną A1Z4R wykorzystasz podczas różnorodnych prac budowlanych w Twoim domu, na przykład jako element obudowy sprzętów łazienkowych. Ponadto sprawdzi się również jako materiał dekoracyjny przeznaczony do wykończenia ścian oraz sufitów. Produkt wykorzystywany jest również w branży motoryzacyjnej jako okładzina podłogowa w pojazdach dostawczych. Blacha została wykonana z wysokiej jakości aluminium, przez co jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu posłuży Ci jako trwały element konstrukcyjny. Dzięki specjalnym tłoczeniom materiał posiada właściwości antypoślizgowe, dlatego możesz go wykorzystać również podczas tworzenia podestów. W zależności od potrzeb, w naszym asortymencie znajdziesz także blachy wykonane z innych materiałów.

    • Odporna na korozję
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuArkusz
    Grubość produktu2mm
    KolorSzary
    Kształt produktuKwadratowy
    MateriałAluminium
    Kod produktu5906711292657