Zobacz więcej Bloczki betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Bloczki betonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bloczek fundamentowy M6

Bloczek fundamentowy M6

4,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bloczek M6 to podstawowy materiał budowlany, tradycyjnie stosowany do wznoszenia ścian fundamentowych oraz piwnicznych, a także budowli wymagających szczególnej solidności. Są to gotowe elementy, z których następnie jest układana konstrukcja. Szare betonowe bloczki są bardzo wytrzymałe tak, aby mogły udźwignąć ciężar wznoszonego na ich podstawie budynku.

   Cechy i zalety

    Bloczek M6 jest gotowym elementem konstrukcyjnym stosowanym w budownictwie. Wykorzystywany jest przede wszystkim jako podstawowy składnik ścian fundamentowych, piwnicznych, a także przy podwyższaniu ścian powyżej poziomu gruntu. Stosuje się go również w przypadku konstrukcji, które wymagają szczególnie solidnych murów. Bloczki o regularnych i ustandaryzowanych kształtach mają szary kolor. Jest to materiał niezwykle wytrzymały, wydajny, odporny na działanie wilgoci oraz ognia, a zatem idealnie nadaje się jako element budowy fundamentu. Zastosowanie bloczku to gwarancja trwałości ścian fundamentowych oraz piwnicznych na wiele lat. Pozwala to także usprawnić proces wznoszenia budynku – dzięki zastosowaniu gotowych bloczków nie musimy czekać na wyschnięcie fundamentów wylewanych w tradycyjny sposób.

    • Produkt może być wmurowany w fundament 28 dni po dacie produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu120mm
    Wysokość produktu250mm
    Długość produktu380mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałKruszywo betonowe
    Waga produktu25kg
    Typ produktuBloczek fundamentowy
    PrzeznaczenieBudownictwo
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Kod produktu2000009015171