LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Bloczki betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Bloczki betonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bloczek komórkowy 24 x 24 x 59 cm z uchwytem biały
Strzałka w prawo

Bloczek komórkowy 24 x 24 x 59 cm z uchwytem biały

15,88
/ szt.
113,43
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bloczek komórkowy z uchwytem biały to nowoczesny materiał budowlany przeznaczony do stawiania ścian działowych i nośnych w budownictwie. Ściany wykonane z betonu komórkowego charakteryzują się jednorodnością, nie posiadają także szczelin powietrznych. Dzięki temu, w letnie dni pochłaniają ciepło, a w nocy oddają je, utrzymując stałą temperaturę we pomieszczeniach

   Cechy i zalety

    Bloczek komórkowy 24 x 24 x 59 cm z uchwytem biały jest wykorzystywany podczas wznoszenia ścian nośnych i działowych. Nowoczesny produkt w postaci cegiełki został wykonany z betonu komórkowego. Jest przeznaczony do budowy ścian w klasie wymiarowej TLMB. Ściany wykonane z betonu komórkowego są jednorodne, bez szczelin powietrznych. Dzięki temu, w czasie ciepłych, wakacyjnych dni – ciepło jest pochłaniane, a w nocy – oddawane, co zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz budynku. Inną zaletą bloczku komórkowego jest paroprzepuszczalność materiału, co gwarantuje brak skraplania pary wodnej wewnątrz ściany. Produkt dodatkowo jest odporny na powstawanie w wyniku nadmiernej wilgotności – grzybów i osadów, zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu240mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     KolorBiały
     Kod produktu5907561732997