Zobacz więcej Bloczki betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Bloczki betonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bloczek murkowy/słupkowy Joniec Tora piryt

Bloczek murkowy/słupkowy Joniec Tora piryt

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bloczek murkowy/słupkowy Joniec Tora piryt to produkt, który znajdzie zastosowanie przy budowie trwałego, nowoczesnego ogrodzenia. Został wykonany z betonu i cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Z pewnością docenisz jego elegancki, szaro-brązowy kolor. W sklepie znajdziesz także pozostałe elementy systemu Tora.

   Cechy i zalety

    Piękne i trwałe ogrodzenie Twojej posesji jest w zasięgu ręki. Bloczek murkowy/słupkowy Joniec Tora piryt to produkt, który znajdzie zastosowanie tam, gdzie zwraca się uwagę nie tylko na trwałość materiału, ale też wrażenia estetyczne. Bloczek wykonany z betonu jest niezwykle odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. To pozwala na stosowanie go w miejscach szczególnie narażonych. Takimi z pewnością są obiekty użyteczności publicznej. Bloczki wykorzystasz również na własnej posesji. Ogrodzenie w szaro-brązowej kolorystyce będzie cieszyć Twoje oczy i zwracać uwagę innych. Bloczek stanowi element systemu Tora. Jedną z jego zalet jest łatwy montaż. W ofercie sklepu znajdziesz pozostałe elementy systemu ogrodzeniowego marki Joniec.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu200mm
     Wysokość produktu200mm
     Długość produktu403mm
     MateriałBeton
     KolorPiryt
     Waga produktu18kg
     MarkaJoniec
     SeriaTora
     PrzeznaczenieBudowa ogrodzeń i murków
     Kod produktu5901874928023