LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Bloczki betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Bloczki betonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bloczek słupkowy Joniec Tora piryt

Bloczek słupkowy Joniec Tora piryt

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwałe, nowoczesne ogrodzenie posesji to gwarancja bezpieczeństwa i radość dla oczu. Daszek marmurowy Joniec Tora piryt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Został wykonany z betonu i cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Wyróżnia go piękna szaro-brązowa kolorystyka. W naszej ofercie znajdziesz także pozostałe elementy systemu Tora.

   Cechy i zalety

    Szukasz elementów nowoczesnego ogrodzenia Twojego domu? Daszek marmurowy Joniec Tora piryt spełni Twoje oczekiwania. Jest to produkt będący częścią systemu ogrodzeniowego marki Joniec. Daszek wykonany z betonu jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. To niezwykle ważne, szczególnie gdy posesja znajduje się blisko pasa drogowego. Woda opadowa rozpryskiwana przez przejeżdżające auta to bardzo niekorzystny czynnik. Jednak bloczek słupkowy Joniec Tora piryt z pewnością poradzi sobie nawet i w takich warunkach. Elegancka szaro-brązowa kolorystyka sprawia, że bloczki znajdą zastosowanie także w miejscach bardzo eksponowanych. Wykorzystasz je przy budowie słupków ogrodzenia lub bramy. W ofercie sklepu znajdziesz pozostałe elementy systemu ogrodzeniowego marki Joniec.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu200mm
     Wysokość produktu403mm
     Długość produktu403mm
     MateriałBeton
     KolorPiryt
     Waga produktu24.8kg
     MarkaJoniec
     SeriaTora
     PrzeznaczenieBudowa ogrodzeń i murków
     Kod produktu5901874928047