icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blokada kół rozrządu Yato 48 mm VW benzyna

Blokada kół rozrządu Yato 48 mm VW benzyna

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz samodzielnie wymienić pasek rozrządu w samochodzie? Przyda Ci się proponowana blokada, czyli akcesorium zmniejszające ryzyko niekontrolowanej zmiany faz rozrządu. Część stworzona została przede wszystkim z metalu, więc jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz różne akcesoria przydatne w czasie reperowania pojazdów.

  Cechy i zalety

  Masz wrażenie, że Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w narzędzia do naprawiania samochodu? Deficyt praktycznych akcesoriów uniemożliwia Ci prawidłowe przeprowadzanie prac serwisowych przy pojeździe? Proponowana blokada kół rozrządu znajdzie zastosowanie w większości przydomowych garaży – pozwala na precyzyjną wymianę paska rozrządu. Funkcjonalne akcesorium zmniejsza ryzyko niekontrolowanej zmiany faz rozrządu, co mogłoby spowodować przesunięcie wolnych kół pasowych względem siebie. Element wykonany przede wszystkim z metalu przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chcesz, aby Twój warsztat stał się idealną strefą naprawiania samochodu, koniecznie wyposaż go w proponowaną blokadę. Sprawdź ofertę!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorMix
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5906083906015