Zobacz więcej Boazeria drewniana

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Panele ścienne

Strzałka w prawo

Boazeria drewniana

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Boazeria sosnowa 12,5 x 110 x 3000 mm 3,3 m2
Strzałka w prawo

Boazeria sosnowa 12,5 x 110 x 3000 mm 3,3 m2

52,98
/ m²
174,83
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Boazeria drewniana to elegancki sposób wykończenia wnętrz, dzięki któremu zyskują one ciepły i przytulny charakter. Doskonale sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i sufitach, stanowiąc nie tylko gustowny detal, ale i dodatkową warstwę izolacji termicznej. Oferowane belki wykonane są z solidnego drewna sosnowego w kolorze naturalnym, idealnie rozjaśniającym wnętrze. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowana boazeria stanowi doskonałe wykończenie ścian i sufitów, które sprawdzi się jako wykończenie wnętrz budynków mieszkalnych, magazynów i biur. Pomoże nadać wnętrzom stylowy wygląd, inspirowany naturą. Konstrukcja poszczególnych desek została wykonana z wysokiej klasy drewna sosnowego, które dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła ma właściwości termoizolacyjne – z powodzeniem więc sprawdzi się we wszelkiego typu korytarzach, przedsionkach czy innych pomieszczeniach, narażonych na duże straty ciepła. Produkt nie wymaga dodatkowej impregnacji, dzięki czemu bez wysiłku zachowasz elegancki wygląd swojej boazerii. W ofercie znajduje się szeroki wybór belek o różnych wymiarach, proponowana tutaj ma grubość 12,5 mm i sprawdzi się także w wyjątkowo wąskich pomieszczeniach, o małej powierzchni.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Typ produktuDeski elewacyjne
     MateriałSosna
     Klasa drewnaAB
     Pokrycie3.3m²
     Szerokość produktu110mm
     Grubość produktu12.5mm
     Waga (kg)30kg
     KolorNaturalny
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     Instrukcje dotyczące konserwacjiNieimpregnowany
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producenta1 rok​
     Kod produktu5907513474685