icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Borówka Vaccinium C1,5

Borówka Vaccinium C1,5

9,88
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Borówka to krzew, który doskonale sprawdzi się na domowych posesjach, ogródkach działkowych oraz plantacjach. Odpowiednio pielęgnowany pozwoli uzyskać bogate zbiory owoców – wystarczy umieścić go w glebie o odczynie obojętnym oraz zadbać o to, aby podłoże było stale wilgotne. W naszym asortymencie znajdziesz również inne gatunki borówek.

  Cechy i zalety

  Borówka to atrakcyjny krzew owocowy. Z powodzeniem może być uprawiany zarówno przez amatorów na ogródkach domowych i działkowych, jak i przez profesjonalistów na plantacjach, co umożliwia wykorzystanie go w wielu miejscach. Jest to roślina wieloletnia, dzięki czemu będziesz mógł delektować się świeżymi zbiorami przez kilka sezonów. Aby zapewnić roślinie odpowiednie warunki do wzrostu warto umieścić ją w miejscu ciepłym i nasłonecznionym lub lekkim półcieniu, które będzie osłonięte od niekorzystnego wpływu wiatru. Krzew wypuszcza owoce o ciemnofioletowej barwie, które świetnie sprawdzą się do spożywania bezpośrednio lub jako podstawa do przetworów. Szeroki wybór krzewów owocowych dostępnych w naszej ofercie pozwoli stworzyć Ci wymarzony ogród.

  • Jadalne owoce

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Zakładana wysokość rośliny2500mm
  Kod produktu5908241600681