Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Węgiel i brykiet do grilla

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Grillowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brykiet drzewny Dancoal 2,5 kg

Brykiet drzewny Dancoal 2,5 kg

15,78
/ szt.
6,31
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brykiet drzewny wyprodukowany został z węgla drzewnego. Wyróżnia się ekologiczną czystością, a podczas spalania nie wydziela dymu ani nieprzyjemnego zapachu – możesz więc w pełni cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Brykiet zapakowano w łatwy w transporcie oraz przechowywaniu worek, więc z łatwością przetransportujesz go w miejsce biesiadowania.

   Cechy i zalety

    Szukasz sposobu na łatwe rozpalenie grilla? Sięgnij po brykiet drzewny, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Produkt powstał w całości z węgla drzewnego pochodzącego z drzew liściastych. Cechuje się ekologiczną czystością, a także brakiem wytwarzania podczas spalania nieprzyjemnego zapachu – odpoczynku i spożywania posiłków na świeżym powietrzu nie zakłóci więc nieprzyjemna woń. Brykiet nie wydziela również dymu, więc nie będzie on podrażniał Twoich oczu ani dróg oddechowych. Produkt został zapakowany w worek, który wygodnie przeniesiesz w miejsce grillowania, a następnie przechowasz. Dzięki jego niewielkiej wadze sprawdzi się także podczas wypadów na łono natury. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria przydatne podczas grillowania.

    • Wyłącznie z naturalnych składników
    • Wypala się do końca pozostawiając niewielkie ilości popiołu
    • Utrzymuje stałą temperaturę podczas grillowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDancook
    SkładDrewno
    Waga produktu2.5kg
    Kod produktu5907771449876