icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Karmniki dla ptaków i budki lęgowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Budka lęgowa BLM

Budka lęgowa BLM

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Budka lęgowa znajdzie swoje zastosowanie w ogrodzie, na działce lub w lesie. Odpowiednio zamontowana umożliwi różnym ptakom na zbudowanie gniazda, co znacznie ułatwia im przetrwanie. Produkt został wykonany z drewna o wysokiej odporności na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan.

   Cechy i zalety

    Zamontowanie budki lęgowej to doskonały sposób na ochronę gatunkową różnego rodzaju zwierząt oraz na przywrócenie równowagi w środowisku naturalnym. Najlepiej spełni swoją rolę w przydomowych ogródkach, na działce oraz w lesie. Skrzynka może być z powodzeniem zamontowana na drzewie, ścianie domu lub altany, bądź wewnątrz balkonu. Przeznaczona jest dla ptaków, które mają problem ze znalezieniem miejsca na gniazdo w środowisku naturalnym. Produkt posiada ścianki, które zapewniają izolację termiczną oraz akustyczną, dzięki czemu przebywające w nim zwierzęta będą chronione przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak niskie temperatury czy hałas. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria tego producenta.

    • Budka lęgowa przeznaczona dla małych ptaków

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)13.5cm
    Głębokość (cm)14.5cm
    Wysokość (cm)21.5cm
    Liczba otworów1
    MateriałDrewno
    KolorBrązowy
    Kod produktu5905620013476