Zobacz więcej Naziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butelka kroplująca

Butelka kroplująca

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butelka kroplująca jest niezbędnym elementem służącym do prawidłowego nawadniania roślin w Twoim mieszkaniu. Umożliwi Ci precyzyjne podlewanie kwiatów, ziół oraz warzyw doniczkowych. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, łatwo i szybko dozuje wodę, która pokrywa zapotrzebowanie Twoich roślin na ważne płynne składniki odżywcze.

   Cechy i zalety

    Butelka kroplująca należy do podstawowych elementów wyposażenia każdego miłośnika roślin. Dzięki temu prostemu urządzeniu Twoje kwiaty, zioła oraz warzywa doniczkowe otrzymają niezbędne zapotrzebowanie na wodę. Butelka kroplująca jest wykonana z tworzywa sztucznego, które jest odporny na uszkodzenia i przyjazne dla środowiska naturalnego. Produkt precyzyjnie dozuje wodę niezbędną do prawidłowego nawodnienia Twoich roślin. Butelka kroplująca jest elementem, który bez problemu umieścisz w Twojej doniczce. W zestawie znajdują się dwie dysze o pojemności 100 i 150 ml do umieszczenia wewnątrz kroplownika Idris zgodnie z zapotrzebowaniem rośliny oraz czarna stożkowa złączka odpowiednia do standardowych butelek z tworzywa sztucznego o pojemności do 2 l.

    • Precyzyjne podlewanie roślin
    • Niezależność
    • 2 lata gwarancji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKroplownik
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaClaber
    Średnica produktu36mm
    Wysokość produktu195mm
    SeriaRainjet
    W zestawie2 × dysza 100 ml i 150 ml (do umieszczenia wewnątrz kroplownika Idris zgodnie z zapotrzebowaniem rośliny) i czarna stożkowa złączka odpowiednia do standardowych butelek z tworzywa sztucznego o pojemności do 2 litrów
    Waga produktu60g
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8000625080526