Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla gazowa turystyczna 5 kg

Butla gazowa turystyczna 5 kg

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla gazowa turystyczna to popularny sposób na zapewnienie sobie ciepłego posiłku w trudnych warunkach. Duża pojemność i możliwość ponownego napełniania sprawia, że przysłuży Ci się wiele razy. Skorzystasz z niej zarówno podczas wypoczynku, jak i w pracy na budowie czy w laboratorium. Metalowy uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie.

   Cechy i zalety

    Ciepły posiłek i herbata to podczas trudnej wędrówki spełnienie marzeń turysty. Butla gazowa turystyczna sprawi, że będziesz przygotowany na każde warunki. Dzięki niej możesz zagotować wodę i przyrządzić śniadanie z dala od tradycyjnych źródeł energii. Butla doskonale sprawdzi się nie tylko podczas wypoczynku – w górach, na działce czy nad jeziorem – ale też w czasie pracy na budowie lub w laboratorium. Zmieścisz ją i do bagażnika samochodu, i do przyczepy kempingowej. Wyróżnia się dużą wytrzymałością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Co więcej, jest tania w użytkowaniu i można ją ponownie napełniać. Butla gazowa turystyczna 5 kg mieści w sobie 12,3 l mieszanki propan-butan, co pozwala na jej długą eksploatację. Dostępna jest także w innych pojemnościach.

    • Lekka
    • Mobilna
    • Niski koszt eksploatacji

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuButan i propan
    Ciśnienie testowe30bar
    Objętość1230ml
    Rodzaj zabezpieczeniaZawór, plastikowy kołpak
    Materiał uchwytuMetal
    MateriałStal
    Kod produktu5907486730016