Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla gazowa Vitkowice 11 kg
Strzałka w prawo

Butla gazowa Vitkowice 11 kg

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla gazowa przeznaczona do mieszaniny gazów – propanu i butanu – a zastosowanie znajduje przede wszystkim w gospodarstwach domowych. Znakomicie nadaje się do zasilania urządzeń grzewczych, kuchennych, instalacyjnych czy montażowych. Butla została wykonana z wysokogatunkowej blachy, dzięki czemu wyróżnia się odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Butla gazowa jest najczęściej stosowanym rodzajem butli gazowych, która z powodzeniem wykorzystywana jest w wielu gospodarstwach domowych. Mieszanka propanu i butanu znajdująca się w zbiorniku przeznaczona jest przede wszystkim do zasilania urządzeń grzewczych, takich jak promienniki oraz nagrzewnice, a także urządzeń kuchennych – kuchenek gazowych i grilli. Poza tym, stanowi źródło energii dla urządzeń instalacyjnych i montażowych, np. palników służących do cięcia czy podgrzewania, które wykorzystywane są w pracach dekarskich. Sprawdza się także do napędu wózków widłowych. Butla została wyposażona w zawór przelotowy, który umożliwia nie tylko zamykanie, ale również częściową regulację przepływu w części instalacji.

    • Średnica stopki: 228 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuButla gazowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ gazuButan i propan
    Maksymalne ciśnienie robocze25bar
    Rodzaj zabezpieczeniaZawór przelotowy
    Waga produktu11kg
    MateriałStal
    Kod produktu5907486730009