Zobacz więcej Obcęgi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Obcęgi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cęgi Dedra do łamania glazury

Cęgi Dedra do łamania glazury

38,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cęgi znajdą zastosowanie podczas prac związanych z kafelkowaniem pomieszczeń. Umożliwiają bowiem skuteczne cięcie oraz łamanie glazury – będziesz więc mógł dostosować wielkość płytek ceramicznych do swoich potrzeb. Szczęki cęgów powstały z węglika wolframu, czyli materiału cechującego się znakomitą skutecznością cięcia. W naszej ofercie znajdziesz też inne narzędzia tej marki.

   Cechy i zalety

    Cęgi to narzędzie ręczne, które z pewnością docenisz podczas samodzielnego wykańczania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Szczególnie przydatne będą przy remontach kuchni i łazienek, ponieważ doskonale nadają się do cięcia oraz łamania płytek ceramicznych – będziesz więc w stanie modyfikować wielkość swoich kafelków, dopasowując je tym samym do posadzek oraz ścian. Ostrze cęgów wykonane zostało z węglika wolframu, wobec czego zachowuje swoje właściwości tnące na dłużej – materiał ten jest bowiem odporny na tępienie oraz uszkodzenia mechaniczne. Zadowoli Cię także gumowy uchwyt cęgów – jest on niezwykle poręczny oraz zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki, więc zaopatrzysz się w potrzebne Ci przyrządy.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5902628011008