Zobacz więcej Obcęgi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Szczypce i obcęgi

Strzałka w prawo

Obcęgi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cęgi Dedra papużki ostrze hartowane

Cęgi Dedra papużki ostrze hartowane

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cęgi papużki umożliwiają sprawne łamanie oraz cięcie glazury, wobec czego znajdą zastosowanie podczas samodzielnego wykonywania remontów w kuchniach oraz łazienkach. Ostrza wykonane z węglika wolframu są wyjątkowo wytrzymałe, zatem narzędzie to posłuży Ci przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz także inne cęgi tej marki, więc zaopatrzysz się w potrzebny Ci produkt.

   Cechy i zalety

    Cęgi papużki z pewnością znajdą zastosowanie podczas remontowania oraz wykańczania Twojego mieszkania. Za pomocą tego narzędzia będziesz w stanie w łatwy sposób poddawać obróbce płytki ceramiczne, wobec czego sprawdzi się ono w kuchniach oraz łazienkach. Dzięki nim z łatwością zmodyfikujesz wielkość swoich kafelków – będziesz mógł je łamać oraz ciąć, dopasowując do swoich ścian oraz posadzek. Szczęki produktu powstały z węglika wolframu, a zatem cechują się znakomitą skutecznością cięcia, a ponadto na dłużej zachowują swoją ostrość. Wygodę użytkowania cęgów gwarantuje natomiast gumowa rękojeść, która nie ślizga się w dłoni. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne narzędzia tej marki, wobec czego wybierzesz modele odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5902628021205