LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement biały Cekol 5 kg

Cement biały Cekol 5 kg

33,48
/ szt.
6,70
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tradycyjny cement biały marki Cekol do wytwarzania różnego rodzaju zapraw budowlanych, na przykład zapraw do szpachlowania i spoinowania, klejów i tynków. Wysoki stopień białości pozwala na stosowanie go z wyrobami barwionymi. Nadaje się do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne zapewnia jego doskonały stan wizualny i techniczny przez bardzo długi czas.

   Cechy i zalety

    Tradycyjny cement biały marki Cekol do wytwarzania różnego rodzaju zapraw budowlanych, na przykład do szpachlowania i spoinowania, klejów i tynków. Może być także wykorzystany do produkcji betonu, kostki brukowej i innych elementów budowlanych. Wysoki stopień białości sprawia, że doskonale sprawdza się z wyrobami barwionymi. Solidne właściwości mechaniczne pozwalają na stosowanie go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonane z niego elementy znakomicie znoszą rozmaite uszkodzenia mechaniczne, pozostając w doskonałym stanie wizualnym oraz technicznym przez bardzo długi okres czasu. Cement biały to jedna z najbardziej praktycznych i ekonomicznych metod na stworzenie trwałej i wytrzymałej zaprawy budowlanej.

    • Wysoki stopień białości
    • Możliwość barwienia
    • Mrozo i wodoodporny

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    NormaPN-90/B-30010
    KolorBiały
    SkładHydrauliczne spoiwo mineralne
    Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach52,5 N
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu5906474570054