Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement Knauf Fix Finish biały 1,5 kg

Cement Knauf Fix Finish biały 1,5 kg

11,98
/ szt.
7,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cement Knauf Fix Finish biały jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne oraz łatwy do nakładania. Wykorzystasz go w kuchni i łazience. Preparat na bazie cementu portlandzkiego sprawdzi się podczas mocowania płyt. Uzyskaną powłokę możesz szlifować oraz pokrywać farbą.

   Cechy i zalety

    Cement Knauf Fix Finish biały 1,5 kg posłuży Ci do naprawienia podłoża na bazie cementu. Produkt jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Cement charakteryzuje się odpornością na różnorodne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz zastosować go również na zewnątrz. Preparat może być aplikowany ręcznie. Duży zakres temperatur pracy sprawia, że możesz wybrać optymalny dzień na przeprowadzenie prac remontowych. Produkt doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i łazience. Preparat na bazie cementu portlandzkiego doskonale sprawdzi się podczas mocowania płyt. Cement Knauf Fix Finish biały możesz szlifować. Uzyskaną powierzchnię bez obaw pokryjesz farbą. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty marki Knauf.

     Specyfikacja techniczna

     Waga (kg)1.5kg
     Minimalna temperatura aplikacji5°C
     Maksymalna temperatura aplikacji30°C
     KolorBiały
     Maksymalna grubość nakładania20mm
     Pokrycie przy określonej grubości warstwyzużycie przy grubości 1 mm (kg) 1.5 / m2
     Czas schnięcia1 godzina
     Instrukcje dotyczące przechowywaniaOkres przydatności produktu do użycia wynosi 36 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu
     Przeznaczeniebudownictwo
     Kod produktu5902367203238