LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement montażowy Ceresit CX - 5 2 kg

Cement montażowy Ceresit CX - 5 2 kg

33,98
/ szt.
16,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cement montażowy to szybkowiążąca masa, przy pomocy której zakotwiczysz w betonie plastikowe lub metalowe elementy. Po zawiązaniu, preparat cechuje się wyjątkową trwałością – połączone nim powierzchnie pozostaną stabilnie na swoim miejscu przez długi czas, nawet przy częstej eksploatacji lub przy długotrwałym kontakcie ze stojącą wodą.

   Cechy i zalety

    Cement montażowy CX - 5 marki Ceresit w 2 kilogramowym opakowaniu jest zaprawą szybkowiążącą, która umożliwia szybkie kotwienie elementów metalowych oraz plastikowym w betonie, murze lub tynku cementowym. Można go wykorzystać na przykład do zamontowania szafek, poręczy lub wsporników. Doskonała przyczepność gwarantuje pewne trzymanie się połączonych ze sobą elementów nawet przy częstej i intensywnej eksploatacji. Dzięki bardzo szybkiemu wiązaniu czas całkowitego wyschnięcia wynosi tylko 12 godzin. Doskonałe właściwości mechaniczne i wysoka trwałość zaschniętej zaprawy budynków pozwalają jej pozostać w doskonałym stanie wizualnym i technicznym. Dodatkowa wodoszczelność i wodoodporność sprawiają, że może być ona stosowana, wewnątrz i na zewnątrz.

    • Zużycie: 1,6 kg/dm3 wypełnianej objętości

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2.13kg
    Czas schnięcia12 godzin
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaOkres przechowywania: 12 miesięcy
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu5900089505029