Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement montażowy CX - 5 Ceresit 5 kg
Strzałka w prawo

Cement montażowy CX - 5 Ceresit 5 kg

36,98
/ szt.
7,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cement montażowy CX - 5 marki Ceresit to zaprawa szybkowiążąca, która umożliwia szybkie kotwienie elementów metalowych oraz plastikowym w betonie, murze lub tynku cementowym. Wysoka trwałość i odporność na mróz i wilgoć umożliwiają stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wysoka wydajność gwarantuje niskie zużycie.

   Cechy i zalety

    Cement montażowy CX - 5 marki Ceresit w 5 kilogramowym opakowaniu jest zaprawą szybkowiążącą, która umożliwia szybkie kotwienie elementów metalowych oraz plastikowym w betonie, murze lub tynku cementowym. Doskonale nadaje się do montażu szafek, wsporników lub poręczy. Dzięki znakomitej przyczepności połączone elementy trzymają się nawet przy częstym użytkowaniu. Szybkowiążąca konsystencja zapewnia czas wysychania wynoszący tylko 12 godzin. Wysoka trwałość zaschniętej zaprawy umożliwia stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ponieważ jest w pełni wodoszczelna i wodoodporna, pozostaje w doskonałym stanie technicznym i wizualnym przez bardzo długi czas. Wysoka wydajność zapewnia niskie zużycie, dzięki czemu jedno opakowanie wystarczy na zakotwienie wielu różnych elementów.

    • Zużycie: 1,6 kg/dm3 wypełnianej objętości

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5.03kg
    Czas schnięcia12 godzin
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaOkres przechowywania: 12 miesięcy
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu5900089505050