LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement montażowy Mapei Lampocem 25 kg

Cement montażowy Mapei Lampocem 25 kg

67,98
/ szt.
2,72
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cement montażowy Lampocem to preparat umożliwiający łatwe przytwierdzanie do ścian rozmaitych elementów – pozwoli Ci mocować ościeżnice lub puszki elektryczne w szybki sposób. Mieszanka ta cechuje się bowiem błyskawicznym wiązaniem i zasycha już po kilku minutach. Produkt można stosować na powierzchniach pionowych, gdyż posiada gęstą konsystencję.

   Cechy i zalety

    Cement montażowy Lampocem doskonale sprawdzi się podczas wykonywania rozmaitych prac remontowo-budowlanych. Jest to bowiem specjalna mieszanka, która po połączeniu z odpowiednią ilością wody umożliwia mocowanie wszelkiego rodzaju elementów na powierzchniach betonowych, cementowych czy też ceglanych – będziesz mógł wykorzystać ją do osadzania drzwi w framudze lub instalowania puszek elektrycznych. Preparat ten cechuje się niebywale szybkim działaniem – skutecznie wiąże już po kilku minutach, pozwalając na wykonywanie dalszych prac. Dodatkowo można go z powodzeniem stosować na podłożach pionowych, ponieważ dzięki swojej gęstej konsystencji nie będzie z nich spływał. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów tej marki, które przydadzą się podczas remontowania domu.

    • Wydajność: 1,8 kg / dm3

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)25kg
    SkładRóżne gatunki cementu i dodatki
    Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach35N
    Czas schnięcia3 godziny
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu8022452056581