icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ceraty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty

Strzałka w prawo

Cerata Fantastik 1010-1 140 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 1010-1 140 cm
23,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cerata z serii Fantastik to produkt przeznaczony do nakrywania stołów czy innych blatów roboczych. Zadaniem materiału jest estetyczne wykończenie mebla przy jednoczesnej ochronie przed zabrudzeniami czy zawilgoceniem powierzchni. Produkt w kolorze szaro-fioletowym będzie się ładnie prezentował w klasycznie urządzonych kuchniach.

  Cechy i zalety

  Chcesz, aby stół w jadalni czy kuchni prezentował się atrakcyjnie? Zastosuje dekoracyjną ceratę. Produkt z serii Fantastik wyróżnia się atrakcyjnym wzorem w postaci bukietów lawendy. Jasna kolorystyka nakrycia stołu będzie ładnie się komponowała z wnętrzami w stylu klasycznym. Jeśli lubisz dekoracje z motywem lawendy, element świetnie wpisze się w aranżacje kuchni. Cerata nie tylko zadba o bardziej elegancki wygląd stołu, ale także zabezpieczy jego powierzchnię przed zabrudzeniem, porysowaniem czy też zawilgoceniem. Nakrycie stołu zostało wykonane z PCV. Tworzywo sztuczne jest bardzo łatwe w czyszczeniu, dlatego nie będziesz miał problemów z utrzymaniem tkaniny w czystości. W serii Fantastik znajdziesz także nakrycia w innych wzorach i kolorach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu1400mm
   KolorWielokolorowy
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu3663602219101