Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 733-9 140 cm

Cerata Fantastik 733-9 140 cm

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystanie caraty z kolekcji Fantastic to doskonały sposób na dekoracyjną oprawę stołu w kuchni czy ogrodzie. Dzięki temu, że do jej wyprodukowania użyto wytrzymałego PCV na podkładzie z włókniny, odznacza się wysoką trwałością na działanie wody. Powstałe plamy usuniesz szybko, wystarczy przetrzeć powłokę materiałem nasączonym wodą.

   Cechy i zalety

    Podczas ostatniej imprezy na świeżym powietrzu nie mogłeś doprać plam ze swojego ulubionego obrusu i musiałeś go wyrzucić? Aby uniknąć podobnej sytuacji podczas kolejnych przyjęć, to zamiast tradycyjnego nakrycia stołu, wykorzystaj ceratę, której cechą charakterystyczną jest łatwość zmywania z jej powierzchni różnych zabrudzeń oraz tłustych plam. Dzięki temu, przy użyciu wilgotnej szmatki powycierasz z niej brud. Poza tym produkt wyróżnia się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, ponieważ do jego wykonania zastosowano tworzywo PCV na podkładzie z włókniny. Znajdujący się na szarej powierzchni ceraty subtelny wzór w białym kolorze znakomicie komponuje się z rattanowymi meblami w jasnym kolorze. Po inne nakrycia stołu zapraszamy do Castoramy!

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Szerokość produktu1400mm
     SeriaFantastik
     KolorSzary
     MateriałWłóknina i PVC
     WzórMelanż
     Docelowe pomieszczenieSalon i kuchnia
     Możliwość myciaWytrzeć do czysta
     Kod produktu3663602240785