icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik C87-3 140 cm

Cerata Fantastik C87-3 140 cm

23,48
/ mb
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki nakryciu stołu obrusem ceratowym będziesz mógł skutecznie zabezpieczyć powierzchnię jego blatu przed uszkodzeniem i poplamieniem. Do stworzenia produktu wykorzystano materiał PCV oraz włókninę, co sprawia, że cerata jest łatwa do utrzymania w czystości - aby pozbyć się zabrudzeń wystarczy przetarcie zwilżoną gąbką.

   Cechy i zalety

    Lubisz latem spędzać dużo czasu w swoim przydomowym ogrodzie, gdzie chętnie przyjmujesz gości i organizujesz przyjęcia? Właśnie z myślą o spotkaniu w gronie znajomych, warto zadbać również o odpowiednie nakrycie ogrodowego stołu. Wybierając prezentowaną ceratę z serii Fantastik będziesz mógł atrakcyjnie przyozdobić nie tylko sam mebel, ale również urozmaicić wybraną przestrzeń. Dzięki wykorzystaniu podczas jej produkcji tworzywa PCV oraz włókniny polipropylenowej, nakrycie nie ulega uszkodzeniom na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, na długi czas zachowując swoje właściwości i elegancki wygląd. Cerata spełnia też funkcję ochronną ponieważ zabezpiecza blat przed zaplamieniem, uszkodzeniami czy zawilgoceniem. Jeśli poszukujesz nakrycia stołowego w innym kolorze lub wzorze, sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniamb
     Szerokość produktu1400mm
     Kolorszary, biały
     MateriałWłóknina i PVC
     Kod produktu3663602239369