Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Chusteczki nawilżane Nigrin do kokpitu 25 szt.

Chusteczki nawilżane Nigrin do kokpitu 25 szt.

9,98
/ kpl.
0,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżone ściereczki to produkty, które ułatwiają utrzymanie wnętrza samochodu w doskonałej czystości. Przydają się w samochodzie do szybkiego lub generalnego sprzątania – nawilżone ściereczki ułatwiają wycieranie kurzu i plam z powierzchni plastikowych i winylowych. Pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą. W opakowaniu znajduje się 25 chusteczek.

   Cechy i zalety

    Nawilżone ściereczki przeznaczone są do pielęgnacji Twojego samochodu. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie wnętrza auta. Ich skład został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić elementy wykonane z plastiku lub winylu. Dzięki temu ściereczki ułatwiają utrzymanie połysku na desce rozdzielczej, odkurzenie kierownicy i podłokietników w aucie. Produkt działa również antystatycznie, czyli zmniejsza ponowne osadzanie się kurzu, co sprawia, że odstępy pomiędzy sprzątaniem mogą być dłuższe. W opakowaniu znajduje się 25 sztuk nawilżonych chusteczek jednorazowego użytku – brudną chusteczkę możesz wyrzucić do kosza bez potrzeby prania. W naszej ofercie dostępna jest cała paleta środków do pielęgnacji, które ułatwią utrzymanie Twojego auta w perfektywnej czystości.

    • Łatwe i szybkie czyszczenie oraz pielęgnacja
    • Bezpieczne dla tworzyw sztucznych
    • Spowalniają starzenie się materiałów

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŚciereczki nawilżone do kokpitu
    Liczba sztuk w opakowaniu25
    MarkaNigrin
    Kod produktu4008153913730