Zobacz więcej Pozostałe kosmetyki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Chusteczki nawilżane Nigrin do szyb 25 szt.

Chusteczki nawilżane Nigrin do szyb 25 szt.

9,18
/ kpl.
0,37
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawilżone płynem chusteczki doskonale sprawdzają się w myciu szyb samochodowych – ich zapas przewożony w schowku auta umożliwia przetarcie szyby w każdym momencie. Ściereczki nie wymagają stosowania dodatkowych detergentów, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu. Szybko usuwają zabrudzenia i kurz. Czyszczona nimi powierzchnia jest wolna od smug.

   Cechy i zalety

    Chusteczki ułatwiają wycieranie szyb samochodowych z kurzu i innych osadów. Świetnie sprawdzają się do czyszczenia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych szyb samochodu – przydają się na co dzień i w czasie długich podróży, gdy chcesz przetrzeć szybę, by poprawić widoczność jezdni. Ich zastosowanie jest bardzo komfortowe – po użyciu można je umieścić w koszu na śmieci, bez konieczności prania. Chusteczki zostały nasączone płynem do mycia szyb, więc nie musisz używać do nich dodatkowych detergentów. Pozostawiają powierzchnię czystą i wolną od smug. Zapas 25 sztuk wystarczy na długo. W serii dostępne są również mokre ściereczki do sprzątania kokpitu w samochodzie – wszystkie potrzebne produkty do utrzymania czystości pojazdu znajdziesz w naszym asortymencie.

    • Łatwe i szybkie czyszczenie
    • Do szyb, lusterek i wycieraczek
    • Nie rysują powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    MarkaNigrin
    Kod produktu4008153913778