Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Clean Fire 750 g

Clean Fire 750 g

21,98
/ szt.
29,31
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Z takim preparatem mycie pieca czy kominka, które zwykle wymaga wielu godzin szorowania, staje się prostsze. Pozwoli Ci szybciej uporać się z domowymi porządkami. Dzięki niemu uzyskasz czystą szybę od kominka, przez którą będziesz mógł podziwiać płonące drewno. Warto mieć taki poręczny słoik zawsze pod ręką, by na bieżąco likwidować zabrudzenia.

   Cechy i zalety

    Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczory spędzone przy kominku, jednak późniejsze czyszczenie go może być koszmarem. Sadza jest jedną z substancji, którą najtrudniej doczyścić i rzadko obejdzie się bez drucianej szczotki i specjalistycznego płynu. Ten jest mieszaniną soli nieorganicznych, która skutecznie wyczyści nawet poważne zabrudzenia. To też dobre rozwiązanie do mycia pieców i kotłów, które również często są pokryte sadzą. Wygodnie zamykany słoik produktu można mieć zawsze pod ręką, a w przeciwieństwie do butelek nie przewróci się ani nie zbije. Przez oczyszczoną z sadzy szybę kominka będziesz mógł podziwiać płonące drewna, które wcześniej były niewidoczne. Jeśli potrzebujesz innych akcesoriów do kominka, sprawdź pełen wybór dostępny na Castorama.pl.

    • Oczyszcza palenisko z sadzy

    Specyfikacja techniczna

    MateriałSole nieorganiczne
    Kod produktu5907796212677