Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Cokoły

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Meble kuchenne

Strzałka w prawo

Cokoły

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Cokół GoodHome Ashmead 15 x 240 cm beżowy

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

71,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Cokół GoodHome Ashmead 15 x 240 cm w kolorze beżowym to doskonały wybór do Twojej kuchni w stylu shaker. Dzięki niemu zakryjesz nogi szafek i przestrzeń pod nimi, uzyskując estetyczne wykończenie. Jego gładka, matowa powierzchnia w odcieniu Pebble łatwo się czyści, wystarczy przetrzeć. Cokół wykonany z płyty wiórowej cechuje się trwałością i objęty jest 25-letnią gwarancją. Idealnie komponuje się z jaśniejszym drewnem i neutralnymi odcieniami kamienia.

      Cechy i zalety

        Cokół GoodHome Ashmead o wymiarach 15 x 240 cm to elegancki element wykończeniowy, który doskonale uzupełnia przestrzeń kuchenną. Jego beżowy odcień Pebble, będący mieszanką szarości i beżu, wprowadza ciepły i stonowany klimat do wnętrza. Cokół ten skutecznie zakrywa nogi szafek oraz przestrzeń pod nimi, nadając kuchni estetyczny i schludny wygląd. Wykonany z płyty wiórowej i pokryty laminatem o matowym wykończeniu, jest nie tylko trwały, ale i łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Produkt jest częścią serii Ashmead/Acasus, co pozwala na spójne łączenie z innymi elementami kolekcji GoodHome. Dzięki swojej neutralnej barwie, świetnie komponuje się z jasnym drewnem, kamieniem i metalami, oferując uniwersalne zastosowanie w każdej kuchni. Cokół nie wymaga montażu, a jego prosty profil i solidna konstrukcja zapewniają długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, produkt objęty jest 25-letnią gwarancją, co potwierdza jego doskonałą jakość i atrakcyjną cenę.

        • Zakrywa nogi szafek i przestrzeń pod nimi, zapewniając estetyczne wykończenie
        • Łatwe w czyszczeniu wykończenie, które wystarczy po prostu wytrzeć.
        • Wszystkie cokoły GoodHome są objęte 25-letnią gwarancją
        • Doskonała jakość i atrakcyjna cena
        • Pebble to mieszanka szarości i beżu o przyjemnie ciepłym, matowym, neutralnym odcieniu, zapewniająca subtelne i spokojne wykończenie kuchennego wnętrza. Ten stonowany kolor można łączyć z jaśniejszym i naturalnym drewnem, kamieniem o neutralnej barwie i chłodniejszymi odcieniami metalu z kolekcji GoodHome.

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuCokół
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Gwarancja producenta25 lat​
        Długość produktu2400mm
        Głębokość produktu150mm
        Grubość produktu16mm
        Wysokość produktu16mm
        Konstrukcja produktuPokryty PP
        SeriaAshmead/Acasus
        LaminowanyTak
        Mocowania i łączenia w zestawieBrak mocowań i łączeń w zestawie
        Profil krawędziProsty
        Waga produktu4600g
        Grupa kolorystycznaBeżowy
        KolorPebble
        Kształt produktuProsty
        MateriałPłyta wiórowa
        Styl kuchniShaker
        WykończenieMatowe
        WzórGładki
        KompatybilnośćAshmead
        Wymagany montażNie wymaga montażu
        Kod EAN5059340996059

        Pobierz pliki PDF

        Instrukcja obsługi