Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfrowy programator 10 funkcji zewnętrzny
Strzałka w prawo

Cyfrowy programator 10 funkcji zewnętrzny

56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeżeli chcesz zaoszczędzić na codziennym zużyciu prądu i obniżyć wysokie rachunki, programator jest doskonałym rozwiązaniem, które Ci to ułatwi. Znajdzie swoje zastosowanie w dużych firmach, budynkach mieszkalnych, domach letniskowych, a także prywatnych mieszkaniach. Odpowiednie ustawienie sprawi, że pralka, zmywarka i inne sprzęty uruchomią się o wybranej przez Ciebie godzinie, nawet podczas Twojej nieobecności. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Posiadając programator możesz dokładnie zaplanować czas uruchomienia poszczególnych sprzętów i maszyn, a także wyłączyć je podczas swojej nieobecności. Pozwala Ci zapanować nad codziennym zużyciem energii. Znajdzie on swoje zastosowanie w mieszkaniu prywatnym, lokalu użyteczności publicznej, a także budynku gospodarczym. Największą zaletą korzystania z takiego urządzenia jest możliwość znacznego obniżenia rachunków. Programator jest dostępny w kolorze białym, co sprawia, że nie będzie się wyróżniał na tle jasnych ścian i pozwoli zachować ich estetyczny wygląd. Został wykonany z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie korozji, a także zmianę warunków atmosferycznych – możesz więc liczyć na to, że długo zachowa fabryczny stan.

    • Cyfrowy tryb pracy

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Rodzaj prąduPrąd zmienny
    Częstotliwość50Hz
    Liczba kanałów10
    KolorBiały
    Kod produktu5906881174265