Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfrowy programator 10 funkcji
Strzałka w prawo

Cyfrowy programator 10 funkcji

41,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Programator cyfrowy jest niezwykle wygodnym urządzeniem, dzięki któremu z łatwością zapanujesz nad energią zużywaną w Twoim domu, biurze lub lokalu użytkowym. Za jego pomocą nastawisz godzinę, w której wybrane przez Ciebie sprzęty domowe mają zostać uruchomione. Wykonany z Tworzywa sztucznego charakteryzuje się odpornością na występowanie korozji, dzięki czemu na długo zachowa dobry stan. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nie masz pomysłu jak zapanować nad zużywaną energią? Cyfrowy programator to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć nieustanną kontrolę nad zużywaną energią w domu, biurze lub lokalu. Za jego pomocą uruchomisz sprzęty elektroniczne podczas swojej nieobecności w mieszkaniu. Wystarczy wybrać godzinę, w której pralka, zmywarka lub inne urządzenie powinno zacząć działać. Jest to produkt, który w znacznym stopniu ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków. Dodatkową zaletą programatora jest estetyczny wygląd – biały kolor sprawia, że będzie on niezauważalny na białych ścianach, a zastosowane do produkcji tworzywo powoduje, że bez trudu zadbasz o jego czystość. W naszej ofercie są także inne programatory, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

    • Cyfrowy tryb pracy

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Rodzaj prąduPrąd zmienny
    Częstotliwość50Hz
    Liczba kanałów10
    KolorBiały
    Kod produktu5906881174241