Zobacz więcej Czapki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Czapki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czapka z daszkiem Lahti Pro szara

Czapka z daszkiem Lahti Pro szara

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czapka z daszkiem Lahti Pro szara to lekkie, sportowe nakrycie głowy. Produkt wykonano z oddychającego materiału. Czapka ma uniwersalny rozmiar. Z łatwością dopasujesz ją do obwodu swojej głowy dzięki plastikowej, rozpinanej klamrze. Usztywniany daszek chroni przed oślepiającymi promieniami słońca. Dzięki niemu czapka zachowuje niezmienny kształt przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Czapka z daszkiem Lahti Pro szara to funkcjonalne i estetyczne sportowe nakrycie głowy. Produkt wykonano z lekkiego, oddychającego materiału. Lepszą cyrkulację powietrza zapewnia siatka znajdująca się po bokach prezentowanego nakrycia głowy. Wykonana z poliestru czapka z daszkiem Lahti Pro szara bardzo szybko wysycha. Produkt ma uniwersalny rozmiar. Możesz go dopasować do swoich potrzeb dzięki plastikowej, rozpinanej klamrze, która umożliwia regulację obwodu nakrycia głowy. Usztywniany daszek chroni oczy przed promieniami słońca. Dzięki niemu czapka przez długi czas zachowuje idealny, pierwotny fason. Szara, neutralna barwa będzie dobrze prezentowała się z ubraniami w niemal każdym kolorze. Czapka z daszkiem to dobry wybór zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

    • Wykonana jest z lekkiego, oddychającego materiału

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuCzapka sportowa
    SeriaLahti Pro
    Typ rozmiaruUniwersalny
    KolorSzary
    MateriałPoliester (PES)
    Kod produktu5903755146748